O nás

Baví nás učit a chceme, aby učení bavilo i Vás!

 

 

Kdo jsme a jak jsme začínali?

Jazyková škola The English Study Centre byla založena v roce 2012. Tehdy  jsme začínali s několika dětskými skupinkami a krátce poté i s výukou dospělých. K výuce se snažíme stavět poctivě a s plným nasazením a věříme, že to nám přivedlo další klienty. V roce 2015 jsme získali exkluzivní licenci na výuku metodou DIRECT. Bylo skvělé vidět, jak studenti prahnou po tom umět mluvit a to se jim skutečně velice dobře dařilo. Do výuky jsme také zařadili možnost přípravy a následné složení  Cambridgeské zkoušky. Bylo velice milé slyšet, že naši studenti jsou velice zdatní. Konec konců to každoročně ukazují i výsledky Cambridgeských zkoušek. Jsme velice vděčni, že máme důvěru rodičů a můžeme naše studenty provázet výukou celou řadu let. Díky této skvělé spolupráci dosahují někteří žáci devátých ročníků  úrovně B2 a někteří žáci prvních ročníků dokonce úrovně C1! A ani naši dospělí studenti nezůstávají pozadu. Co je pro ně a i pro nás důležité – chtějí se učit. A my rádi učíme ty, kteří se učit chtějí.

Proč učím a proč učím ráda? Od mala mě to tíhlo k této profesi a velice k tomu přispěli i někteří mí vyučující. Na základních školách se tehdy s výukou jazyků (anglického a německého) teprve začínalo a první učebnice angličtiny byly novinového vydání. Někteří vyučující si našli svůj vlastní styl a učili jinak. Nezapomenu na pana učitele J., který nás nutil drilovat otázky a odpovědi za účelem procvičení nějaké gramatické struktury a jako podklad sloužil pouhý obrázek s různými situacemi. A rozhodně nezapomenu na pana profesora Š., který precizně vysvětlovat rozdíly slov a neobešel se bez sady zvýrazňovačů, podtrhávání, šipek, vysvětlivek a výkladového slovníku. Z každého z nich jsem si vzala něco a jsem ráda, že můžu znalosti, které mi předali posouvat dál.

Mgr. Lucie Viglášová
Founder
Naše vize

Učit jinak!

"It is impossible for a man to learn what he thinks he already knows."

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Již metoda samotná nás odlišuje od jiných škol. Studenti musí v hodinách mluvit, mluvit a zase mluvit! 

Zaměřujeme se na opakování!  Veškeré znalosti je potřeba upevňovat, ukotvovat a poznávat v nových souvislostech.

Učebnice s QR kódy a online platforma. A samozřejmě celá řada dalších materiálů a zdrojů, které ve výuce využíváme.

Learn From Industry Leaders

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

Learn at Your Own Pace

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

Professional Certification

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.